Hooligans-The Game Others How to choose the best color for men’s t-shirts

How to choose the best color for men’s t-shirts

 

C:\Users\ghahremani\Desktop\تی شرت مردانه (1).jpg انتخاب تی شرت در رنگ مناسب مشکل شما نیست مشکل بسیاری از آقایانی است که نمی دانند چه نوع رنگ تی شرتی برایشان مناسب است. اما ما این جاییم تا به شما کمک کنیم که راحت تر انتخاب کنید

بسیاری از آقایان همیشه این مشکل را دارند که نمی دانند از بین این همه رنگ بندی تی شرت ها چه رنگی مناسب آن ها است. شما برای اینکه بتوانید یک رنگ مناسب برای تی شرت های خود انتخاب کنید باید بسیاری از فاکتورها را در نظر بگیرید. برای مثال یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب رنگ تی شرت ها رنگ پوست صورت شما است.

برای مثال اگر رنگ های پوست سفید یا بور دارید اگر همیشه به دنبال سایه هستین تا بتونید از نور خورشید در امان بمانید یا کک و مک زیادی دارید و یا حداقل موهای قرمز، قهوه ایی خرمایی و روشن دارید ، پس به احتمال زیاد شما مفتخر به داشتن پوست سفید هستید. پیشنهاد ما به شما پوشیدن رنگ های تیره تر مانند خاکستری ، شرابی ، سبز تیره و یا سایه های آبی تیره و قهوه ایی که همگی کارایی خوبی برای شما خواهند داشت.

اما چه رنگ هایی نباید بپوشیم؟

C:\Users\ghahremani\Desktop\تی شرت مردانه (1).png قطعا انتخاب رنگ های روشن اشتباه است چرا که شما را شبیه به یک روح میکند. همچنین از انتخاب رنگ های روشن و سایه های پاستیلی اجتناب کنید زیرا این رنگ ها شما را بیشتر رنگ پریده نشان میدهند . این موضوع در مورد رنگ های خنثی مانند سفید ، بژ روشن یا طوسی هم صدق میکند به جای این رنگها ، سایه های با شکوه مانند رنگ شنی ، شتری و رنگ های خاکی و خاکستری بپوشین.
البته به هیچ وجه منظورمان این نیست که رنگ هایی که دوستشان دارید را کنار بگذارید بلکه در کنار رنگ های روشن از رنگ های تیره تر هم استفاده کنید.
قرمز، رنگی که خیلیا عاشقشن ، اما این رنگ برای کسانی که پوست سفید همچون مرمر و لپ های گلگون شده ایی دارند زیاد مناسب نیست . رنگ های قرمز مایل به بنفش و زرشکی جایگزین خوبی برای رنگ قرمز یا طیف های صورتی است.

انتخاب رنگ تی شرت به نسبت رنگ پوست

اما اگر شما دارای پوست تیره و سبزه هستید بهتر است که با اینکه اکثر رنگ ها با پوست سبزه سازگاری دارند اما بهترین گزینه انتخابی شما از رنگ های روشن تر و یا تیره تر از رنگ پوست تان می باشد . اگر انتخاب رنگ های روشن مد نظرتون هست پس رنگ بژ روشن بهتر از سفید است یا می توانید رنگ ارغوانی تیره رو جایگزین رنگ بنفش کنید.
برای مثال ما یک پالت رنگی سبک و لایت رو همراه رنگ سفید به شما پیشنهاد میکنیم که به وضوح رنگ پوستتونو برجسته نشون میده. همچنین در فصلهای گرم سال لباس های سفید و رنگ روشن را فراموش نکنید ،زیبایی خاصی به استایل و رنگ پوستتون میده.

اما چه رنگ هایی مناسب پوست تیره نیست؟

از آنجا که رنگ پوستتون ته زمینه زرد یا سبز دارد باید از پوشیدن رنگ هایی که زیادی به تن پوستتان نزدیک است مثل این دو رنگ ، دوری کنید.
تلاش کنید تا از رنگ هایی که آمیزه ایی از رنگ پوستتان هستند فاصله بگیرید مانند رنگ پسته ایی ، خردلی و قهوه ای مایل به قرمز.

شما باید متناسب با رنگ پوست خود رنگ تی شرت خود را انتخاب کنید. همچنین فیزیک بدنی شما نیز می تواند در انتخاب رنگ لباس ها مهم باشد یعنی شما اگر جز افراد چاق هستید باید از رنگ هایی استفاده کنید که شما را لاغرتر نشان دهد. همچنین فصل ها در انتخاب رنگ تی شرت ها تاثیر گذار هستند. برای مثال شما در فصول گرم باید از رنگ های روشن و در فصل های سرد باید از رنگ های تیره تر استفاده کنید.

سن و سال شما در انتخاب رنگ تی شرت

C:\Users\ghahremani\Desktop\تی شرت مردانه (2).jpg یکی دیگر از فاکتورهایی که آقایان در انتخاب رنگ تی شرت های خود باید به آن توجه کنند سن است. شما باید بدانید که متناسب با سن شما پوشیدن چه رنگی متناسب و مناسب شما است. شاید بگویید این جمله خیلی کلی است و ما بازهم نمی دانیم متناسب با سن خود چه رنگی را انتخاب کنیم. بهتر است در این جا کامل تر بگویم شما رنگ تی شرت خود را باید متناسب با سن و جایگاه اجتماعی انتخاب کنید. اما با توجه به این مورد چگونه رنگ تی شرت خود را متناسب با سن و جایگاه اجتماعی خود انتخاب کنیم.

اگر شما جز آقایانی هستید که سن بالای ۳۵ سال دارید و از لحاظ جایگاه اجتماعی نقش بالایی دارید برای مثال مدیر یک سازمان هستید باید بگویم که تی شرت های رنگی زرد و صورتی اصلا مناسب شما نیست و شما باید حتما از رنگ های به اصطلاح سنگین اسفاده کنید. خوب بعضی از این آقایون می گویند مگه ما دل نداریم رنگ روشن تن کنیم؟ بله شما هم حق دارید و اگر می خواهید از یک رنگ روشن برای تی شرت خود استفاده کنید بهترین گزینه برای شما رنگ سفید است.

C:\Users\ghahremani\Desktop\تی شرت مردانه (3).jpg

مکان پوشیدن

یکی دیگر از فاکتورهایی که شما هنگام انتخاب رنگ تی شرت باید به آن توجه کنید مکانی است که می خواهید آن تی شرت را بپوشید. محل استفاده تی شرت می تواند در انتخاب رنگ تی شرت تاثیرگذار باشد. بعضی از مواقع شما به عنوان یک کارمند محدودیت در انتخاب رنگ تی شرت های خود دارید یعنی شما باید بدانید که هر رنگ جیغی را نمی توانید در شرکت خود بپوشید.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *